Price: 452kr
| Material | Glass |
| Scent Type | [KIT] **FEM Tradic Essential** 1pc REGULAR Perfume + 1pc Perfume REFILL |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 11 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 6 cm |
| Net Weight | 499 g |
| Net Volume | 200 ml |
| SKU | sb2312053101352480 |
Brand Name: Natura
Quality: 7017631 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.